XMPPClient (6.x-1.2) - en to hu translation catalogue (16 entries)

en: User
hu: Felhasználó

en: Arabic
hu: arab

en: English
hu: angol

en: French
hu: francia

en: Italian
hu: olasz

en: Korean
hu: koreai

en: Client
hu: Ügyfél

en: Available
hu: Elérhető

en: Dutch
hu: holland

en: Finnish
hu: finn

en: German
hu: német

en: Hungarian
hu: magyar

en: Romanian
hu: román

en: Russian
hu: orosz

en: Turkish
hu: török

en: Lithuanian
hu: litván
