XMPPClient (6.x-1.2) - en to hy translation catalogue (14 entries)

en: User
hy: Օգտագործող

en: Arabic
hy: Արաբերեն

en: English
hy: Անգլերեն

en: French
hy: Ֆրանսերեն

en: Italian
hy: Իտալերեն

en: Korean
hy: Կորեերեն

en: Dutch
hy: Հոլանդերեն

en: Finnish
hy: Ֆիններեն

en: German
hy: Գերմաներեն

en: Hungarian
hy: Հունգարերեն

en: Romanian
hy: Ռումիներեն

en: Russian
hy: Ռուսերեն

en: Turkish
hy: Թուրքերեն

en: Lithuanian
hy: Լիտվերեն
