XMPPClient (6.x-1.2) - en to is translation catalogue (14 entries)

en: User
is: Notandi

en: Arabic
is: Arabíska

en: English
is: Enska

en: French
is: Franska

en: Italian
is: Ítalska

en: Korean
is: Kóreska

en: Dutch
is: Hollenska

en: Finnish
is: Finnska

en: German
is: Þýska

en: Hungarian
is: Ungverska

en: Romanian
is: Rúmenska

en: Russian
is: Rússneska

en: Turkish
is: Tyrkneska

en: Lithuanian
is: Litháenska
