XMPPClient (6.x-1.2) - en to it translation catalogue (15 entries)

en: User
it: Utente

en: Arabic
it: Arabo

en: English
it: Inglese

en: French
it: Francese

en: Italian
it: Italiano

en: Korean
it: Coreano

en: Available
it: Disponibile

en: Dutch
it: Olandese

en: Finnish
it: Finnico

en: German
it: Tedesco

en: Hungarian
it: Ungherese

en: Romanian
it: Rumeno

en: Russian
it: Russo

en: Turkish
it: Turco

en: Lithuanian
it: Lituano
