XMPPClient (6.x-1.2) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: User
jv: Panganggo

en: Arabic
jv: Basa Arab

en: English
jv: Basa Inggris

en: French
jv: Basa Prancis

en: Italian
jv: Basa Italia

en: Korean
jv: Basa Korea

en: Dutch
jv: Belanda

en: Hungarian
jv: Hungaria

en: Russian
jv: Russia

en: Lithuanian
jv: Lithuania
