XMPPClient (6.x-1.2) - en to kk translation catalogue (14 entries)

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Arabic
kk: Араб

en: English
kk: Ағылшын

en: French
kk: Француз

en: Italian
kk: Итальян

en: Korean
kk: Корей

en: Dutch
kk: Голланд

en: Finnish
kk: Фин

en: German
kk: Неміс

en: Hungarian
kk: Венгерлік

en: Romanian
kk: Румындық

en: Russian
kk: Орыс

en: Turkish
kk: Түрік

en: Lithuanian
kk: Литвалық
