XMPPClient (6.x-1.2) - en to km translation catalogue (14 entries)

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Arabic
km: អារ៉ាប់

en: English
km: អង់គ្លេស

en: French
km: បារាំង

en: Italian
km: អ៊ីតាលី

en: Korean
km: កូរ៉េ

en: Dutch
km: ហុល្លង់

en: Finnish
km: ហ្វាំងឡង់

en: German
km: អាល្លឺម៉ង់

en: Hungarian
km: ហុងគ្រី

en: Romanian
km: រូម៉ានី

en: Russian
km: រុស្ស៊ី

en: Turkish
km: ទួរគី

en: Lithuanian
km: លីទុយអានី
