XMPPClient (6.x-1.2) - en to kn translation catalogue (20 entries)

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: Arabic
kn: ಅರಬಿಕ್

en: English
kn: ಇಂಗ್ಲಿಷ್

en: French
kn: ಫ್ರೆಂಚ್

en: Italian
kn: ಇಟಾಲಿಯನ್

en: Chinese
kn: ಚೈನೀಸ್

en: Korean
kn: ಕೋರಿಯನ್

en: Offline
kn: ಆಫ್‌ಲೈನ್

en: Available
kn: ಲಭ್ಯ

en: Dutch
kn: ಡಚ್

en: Finnish
kn: ಫಿನ್ನಿಶ್

en: German
kn: ಜರ್ಮನ್

en: Hungarian
kn: ಹಂಗೇರಿಯನ್

en: Romanian
kn: ರೊಮೇನಿಯನ್

en: Russian
kn: ರಶಿಯನ್

en: Turkish
kn: ಟರ್ಕಿಷ್

en: Lithuanian
kn: ಲಿತುವಾನಿಯನ್

en: Launch
kn: ಆರಂಭಿಸು

en: Do Not Disturb
kn: ತೊಂದರೆ ಮಾಡಬೇಡಿ

en: Away
kn: ಹೊರಹೋಗಿದ್ದಾರೆ
