XMPPClient (6.x-1.2) - en to ku translation catalogue (15 entries)

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Arabic
ku: عه‌ره‌بی

en: English
ku: ئنگلیزی

en: French
ku: فه‌ره‌نسی

en: Italian
ku: ئیتاڵی

en: Korean
ku: کۆری

en: Available
ku: هەیە

en: Dutch
ku: هۆڵەندی

en: Finnish
ku: فنلەندی

en: German
ku: ئەلمانی

en: Hungarian
ku: هه‌نگاری

en: Romanian
ku: ڕۆمانی

en: Russian
ku: ڕووسی

en: Turkish
ku: تورکی

en: Lithuanian
ku: لیتوانی
