XMPPClient (6.x-1.2) - en to lv translation catalogue (17 entries)

en: User
lv: Lietotājs

en: Arabic
lv: Arābu

en: English
lv: Angļu

en: French
lv: Franču

en: Italian
lv: Itāļu

en: Korean
lv: Korejiešu

en: Client
lv: Klients

en: Offline
lv: Nav tiešsaistē

en: Available
lv: Pieejams

en: Dutch
lv: Holandiešu

en: Finnish
lv: Somu

en: German
lv: Vācu

en: Hungarian
lv: Ungāru

en: Romanian
lv: Rumāņu

en: Russian
lv: Krievu

en: Turkish
lv: Turku

en: Lithuanian
lv: Lietuviešu
