XMPPClient (6.x-1.2) - en to mr translation catalogue (13 entries)

en: User
mr: सदस्य

en: Arabic
mr: आरेबिक

en: English
mr: इंग्लीश

en: French
mr: फ्रेंच

en: Italian
mr: इटॅलियन

en: Korean
mr: कोरियन

en: Dutch
mr: डच

en: German
mr: जर्मन

en: Hungarian
mr: हंगेरियन

en: Romanian
mr: रोमेनियन

en: Russian
mr: रशियन

en: Turkish
mr: टर्किश

en: Lithuanian
mr: लिथुनेनियन
