XMPPClient (6.x-1.2) - en to my translation catalogue (11 entries)

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Arabic
my: အာရေးဗျ

en: English
my: အင်္ဂလိပ်ဘာသာ (English)

en: French
my: ပြင်သစ်

en: Italian
my: အီတလီ

en: Korean
my: ကိုရီးယား

en: Dutch
my: ဒတ်ချ်

en: German
my: ဂျာမာန်

en: Hungarian
my: ဟန်ဂေရီ

en: Romanian
my: ရိုမေးနီးယား

en: Russian
my: ရုရှား
