XMPPClient (6.x-1.2) - en to nl translation catalogue (18 entries)

en: User
nl: Gebruiker

en: Arabic
nl: Arabisch

en: English
nl: Engels

en: French
nl: Frans

en: Italian
nl: Italiaans

en: Chinese
nl: Chinees

en: Korean
nl: Koreaans

en: Client
nl: Afnemer

en: Available
nl: Beschikbaar

en: Dutch
nl: Nederlands

en: Finnish
nl: Fins

en: German
nl: Duits

en: Hungarian
nl: Hongaars

en: Romanian
nl: Roemeens

en: Russian
nl: Russisch

en: Turkish
nl: Turks

en: Lithuanian
nl: Litouws

en: Away
nl: Uit
