XMPPClient (6.x-1.2) - en to nn translation catalogue (14 entries)

en: User
nn: Brukar

en: Arabic
nn: Arabisk

en: English
nn: Engelsk

en: French
nn: Fransk

en: Italian
nn: Italiensk

en: Korean
nn: Koreansk

en: Dutch
nn: Nederlansk

en: Finnish
nn: Finsk

en: German
nn: Tysk

en: Hungarian
nn: Ungarsk

en: Romanian
nn: Rumensk

en: Russian
nn: Russisk

en: Turkish
nn: Tyrkisk

en: Lithuanian
nn: Litauisk
