XMPPClient (6.x-1.2) - en to pl translation catalogue (21 entries)

en: User
pl: Użytkownik

en: Arabic
pl: Arabski

en: English
pl: Angielski

en: French
pl: Francuski

en: Italian
pl: Włoski

en: Korean
pl: Koreański

en: Client
pl: Klient

en: Offline
pl: Niedostępny

en: Available
pl: Dostępne

en: Dutch
pl: Niderlandzki

en: Finnish
pl: Fiński

en: German
pl: Niemiecki

en: Hungarian
pl: Węgierski

en: Romanian
pl: Rumuński

en: Russian
pl: Rosyjski (terroryści)

en: Turkish
pl: Turecki

en: Lithuanian
pl: Litewski

en: XMPP Server Domain
pl: Domena serwera XMPP

en: administer xmpp
pl: zarządzaj xmpp

en: XMPP Password
pl: Hasło XMPP

en: Do Not Disturb
pl: Nie przeszkadzać
