XMPPClient (6.x-1.2) - en to ps translation catalogue (10 entries)

en: User
ps: غړی

en: Arabic
ps: عربي

en: English
ps: انګرېزي

en: French
ps: فرانسوی

en: Italian
ps: اېټالوی

en: Korean
ps: کوریایی

en: Romanian
ps: رومانیایی

en: Russian
ps: روسی

en: Turkish
ps: تورکی

en: Lithuanian
ps: لېتوانيایی
