XMPPClient (6.x-1.2) - en to pt translation catalogue (17 entries)

en: User
pt: Usuário

en: Arabic
pt: Arábico

en: English
pt: Inglês

en: French
pt: Francês

en: Italian
pt: Italiano

en: Chinese
pt: Chinês

en: Korean
pt: Coreano

en: Client
pt: Cliente

en: Available
pt: Disponível

en: Dutch
pt: Holandês

en: Finnish
pt: Finlandês

en: German
pt: Alemão

en: Hungarian
pt: Húngaro

en: Romanian
pt: Romeno

en: Russian
pt: Russo

en: Turkish
pt: Turco

en: Lithuanian
pt: Lituânio
