XMPPClient (6.x-1.2) - en to ro translation catalogue (15 entries)

en: User
ro: Utilizator

en: Arabic
ro: Arabă

en: English
ro: Engleză

en: French
ro: Franceză

en: Italian
ro: Italiană

en: Korean
ro: Coreană

en: Available
ro: Disponibil

en: Dutch
ro: Olandeză

en: Finnish
ro: Finlandeză

en: German
ro: Germană

en: Hungarian
ro: Maghiară

en: Romanian
ro: Română

en: Russian
ro: Rusă

en: Turkish
ro: Turcă

en: Lithuanian
ro: Lituaniană
