XMPPClient (6.x-1.2) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: User
sl: Uporabnik

en: Arabic
sl: Arabščina

en: English
sl: Angleščina

en: French
sl: Francoščina

en: Italian
sl: Italijanščina

en: Korean
sl: Korejščina

en: Lithuanian
sl: Litvanščina
