XMPPClient (6.x-1.2) - en to ta translation catalogue (14 entries)

en: User
ta: பயனர்

en: Arabic
ta: அரேபிக்

en: English
ta: ஆங்கிலம்

en: French
ta: பிரெஞ்சு

en: Italian
ta: இத்தாலியர்

en: Korean
ta: கொரியன்

en: Dutch
ta: டச்

en: Finnish
ta: பின்னிஷ்

en: German
ta: ஜெர்மன்

en: Hungarian
ta: ஹங்கேரியர்

en: Romanian
ta: ரோமானியன்

en: Russian
ta: ரஷ்யன்

en: Turkish
ta: டர்கிஸ்

en: Lithuanian
ta: லித்தோனியன்
