XMPPClient (6.x-1.2) - en to te translation catalogue (15 entries)

en: User
te: వాడుకరి

en: Arabic
te: అరబిక్

en: English
te: ఆంగ్లం

en: French
te: ఫ్రెంచ్

en: Italian
te: ఇటాలియన్

en: Chinese
te: చైనీస్

en: Korean
te: కొరియన్

en: Dutch
te: డచ్

en: Finnish
te: ఫీనిష్

en: German
te: జర్మన్

en: Hungarian
te: హంగేరియన్

en: Romanian
te: రొమేనియన్

en: Russian
te: రష్యన్

en: Turkish
te: టర్కిష్

en: Lithuanian
te: లిథుయేనియన్
