XMPPClient (6.x-1.2) - en to tr translation catalogue (17 entries)

en: User
tr: Kullanıcı

en: Arabic
tr: Arapça

en: English
tr: İngilizce

en: French
tr: Fransızca

en: Italian
tr: İtalyanca

en: Korean
tr: Korece

en: Offline
tr: Çevrim dışı

en: Available
tr: Mevcut

en: Dutch
tr: Hollandaca

en: Finnish
tr: Fince

en: German
tr: Almanca

en: Hungarian
tr: Macarca

en: Romanian
tr: Rumence

en: Russian
tr: Rusça

en: Turkish
tr: Türkçe

en: HTTP Poll
tr: HTTP Anketi

en: Lithuanian
tr: Litvanyaca
