XMPPClient (6.x-1.2) - en to ug translation catalogue (9 entries)

en: Arabic
ug: ئەرەپچە

en: French
ug: فرانسۇز تىلى

en: Italian
ug: ئىتالىيە تىلى

en: Korean
ug: كورىيە تىلى

en: Finnish
ug: فنلاندىيە تىلى

en: German
ug: گرمانچە

en: Hungarian
ug: ۋنگىر تىلى

en: Russian
ug: رۇس تىلى

en: Turkish
ug: تۈرك تىلى
