XMPPClient (6.x-1.2) - en to uk translation catalogue (22 entries)

en: User
uk: Користувач

en: Arabic
uk: Арабська

en: English
uk: Англійська

en: French
uk: Французька

en: Italian
uk: Італійська

en: Chinese
uk: Китайська

en: Korean
uk: Корейська

en: Client
uk: Клієнт

en: Offline
uk: Не в мережі

en: Available
uk: Доступно

en: Dutch
uk: Голландська

en: Finnish
uk: Фінська

en: German
uk: Німецька

en: Hungarian
uk: Угорська

en: Romanian
uk: Румунська

en: Russian
uk: Російська ( мова країни терориста )

en: Turkish
uk: Турецька

en: Lithuanian
uk: Литовська

en: Launch
uk: Старт

en: Extended Away
uk: Немає на місці

en: Do Not Disturb
uk: Не турбувати

en: Away
uk: Відійшов
