XMPPClient (6.x-1.2) - en to ur translation catalogue (14 entries)

en: User
ur: صارف

en: Arabic
ur: عربی

en: English
ur: انگریزی

en: French
ur: فرانسیسی

en: Italian
ur: اطالوی

en: Korean
ur: کوریائی

en: Dutch
ur: ڈچ

en: Finnish
ur: فنش

en: German
ur: جرمن

en: Hungarian
ur: ہنگیرین

en: Romanian
ur: رومی

en: Russian
ur: روسی

en: Turkish
ur: تُرک

en: Lithuanian
ur: لیتھوانی
