XMPPClient (6.x-1.2) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: User
vi: Người dùng

en: Chinese
vi: Trung Quốc

en: Offline
vi: Ngoại tuyến

en: Available
vi: Có sẵn

en: Away
vi: Vắng mặt
