XMPPClient (6.x-1.2) - en to ar translation catalogue (15 entries)

en: User
ar: مستخدم

en: Arabic
ar: عربية

en: English
ar: إنجليزية

en: French
ar: فرنسية

en: Italian
ar: إيطالية

en: Korean
ar: كورية

en: Available
ar: متوفّر

en: Dutch
ar: هولندية

en: Finnish
ar: فنلندية

en: German
ar: ألمانية

en: Hungarian
ar: مجرية

en: Romanian
ar: رومانية

en: Russian
ar: روسية

en: Turkish
ar: تركية

en: Lithuanian
ar: ليتوانية
