XMPPClient (6.x-1.2) - en to be translation catalogue (14 entries)

en: User
be: Карыстальнік

en: Arabic
be: Арабская

en: English
be: Ангельская

en: French
be: Французская

en: Italian
be: Італьянская

en: Korean
be: Карэйская

en: Dutch
be: Галандская

en: Finnish
be: Фінская

en: German
be: Нямецкая

en: Hungarian
be: Вугорская

en: Romanian
be: Румынская

en: Russian
be: Руская (тэрарысты)

en: Turkish
be: Турэцкая

en: Lithuanian
be: Літоўская
