XMPPClient (6.x-1.2) - en to es translation catalogue (17 entries)

en: User
es: Usuario

en: Arabic
es: Árabe

en: English
es: Inglés

en: French
es: Francés

en: Italian
es: Italiano

en: Korean
es: Coreano

en: Client
es: Cliente

en: Offline
es: Desconectado/a

en: Available
es: Disponible

en: Dutch
es: Holandés

en: Finnish
es: Finlandés

en: German
es: Alemán

en: Hungarian
es: Húngaro

en: Romanian
es: Rumano

en: Russian
es: Ruso

en: Turkish
es: Turco

en: Lithuanian
es: Lituano
