XMPPClient (6.x-1.2) - en to ja translation catalogue (18 entries)

en: User
ja: ユーザー

en: Arabic
ja: アラビア語

en: English
ja: 英語

en: French
ja: フランス語

en: Italian
ja: イタリア語

en: Korean
ja: 韓国語･朝鮮語

en: Client
ja: クライアント

en: Offline
ja: オフライン

en: Available
ja: 利用可能

en: Dutch
ja: オランダ語

en: Finnish
ja: フィンランド語

en: German
ja: ドイツ語

en: Hungarian
ja: ハンガリー語

en: Romanian
ja: ルーマニア語

en: Russian
ja: ロシア語

en: Turkish
ja: トルコ語

en: Lithuanian
ja: リトアニア語

en: Launch
ja: 起動
