XMPPClient (6.x-1.2) - en to ka translation catalogue (10 entries)

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Arabic
ka: არაბული

en: English
ka: ინგლისური

en: French
ka: ფრანგული

en: Italian
ka: იტალიური

en: Korean
ka: კორეული

en: Dutch
ka: ჰოლანდიური

en: Finnish
ka: ფინური

en: German
ka: გერმანული

en: Hungarian
ka: უნგრული
