XMPPClient (6.x-1.2) - en to ne translation catalogue (14 entries)

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Arabic
ne: अरबिक

en: English
ne: अंग्रेजी

en: French
ne: फ्रेंच

en: Italian
ne: इटालीयन्

en: Korean
ne: कोरियन

en: Dutch
ne: डच

en: Finnish
ne: समाप्त

en: German
ne: जर्मन

en: Hungarian
ne: हंगेरी

en: Romanian
ne: रोमेनियाई

en: Russian
ne: रूसी

en: Turkish
ne: तुर्की

en: Lithuanian
ne: लिथुएनी
