XMPPClient (6.x-1.2) - en to oc translation catalogue (15 entries)

en: User
oc: Utilizaire

en: Arabic
oc: Arabi

en: English
oc: Anglés

en: French
oc: Francés

en: Chinese
oc: Chinés

en: Korean
oc: Corean

en: Available
oc: Disponible

en: Dutch
oc: Neerlandés

en: Finnish
oc: Finlandés

en: German
oc: Alemand

en: Hungarian
oc: Ongrés

en: Romanian
oc: Romanés

en: Russian
oc: Rus

en: Turkish
oc: Turc

en: Lithuanian
oc: Lituanian
