XMPPClient (6.x-1.2) - en to ru translation catalogue (17 entries)

en: User
ru: Пользователь

en: Arabic
ru: Арабский

en: English
ru: Английский

en: French
ru: Французский

en: Italian
ru: Итальянский

en: Korean
ru: Корейский

en: Client
ru: Клиент

en: Offline
ru: Не в сети

en: Available
ru: Доступно

en: Dutch
ru: Голландский

en: Finnish
ru: Финский

en: German
ru: Немецкий

en: Hungarian
ru: Венгерский

en: Romanian
ru: Румынский

en: Russian
ru: Русский

en: Turkish
ru: Турецкий

en: Lithuanian
ru: Литовский
