XMPPClient (6.x-1.2) - en to sk translation catalogue (15 entries)

en: User
sk: Používateľ

en: Arabic
sk: Arabčina

en: English
sk: Angličtina

en: French
sk: Francúzština

en: Italian
sk: Taliančina

en: Korean
sk: Kórejčina

en: Available
sk: Dostupné

en: Dutch
sk: Holandčina

en: Finnish
sk: Fínčina

en: German
sk: Nemčina

en: Hungarian
sk: Maďarčina

en: Romanian
sk: Rumunčina

en: Russian
sk: Ruština

en: Turkish
sk: Turečtina

en: Lithuanian
sk: Litovčina
