XMPPClient (6.x-1.2) - en to sr translation catalogue (14 entries)

en: User
sr: Корисник

en: Arabic
sr: арапски

en: English
sr: енглески

en: French
sr: француски

en: Italian
sr: италијански

en: Korean
sr: корејски

en: Dutch
sr: холандски

en: Finnish
sr: фински

en: German
sr: немачки

en: Hungarian
sr: мађарски

en: Romanian
sr: румунски

en: Russian
sr: руски

en: Turkish
sr: турски

en: Lithuanian
sr: литвански
