XMPP Framework (6.x-1.0) - en to af translation catalogue (33 entries)

en: Save configuration
af: Stoor konfigurasie

en: Reset to defaults
af: Herstel na verstekwaardes

en: Delete
af: Vee uit

en: Subject
af: Onderwerp

en: Remove
af: Verwyder

en: Action
af: Aksie

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Date
af: Datum

en: The configuration options have been saved.
af: Die konfigurasie-opsies is gestoor.

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: Add
af: Voeg by

en: The configuration options have been reset to their default values.
af: Die konfigurasie-opsies is herstel na hulle verstekwaardes.

en: Unknown
af: Onbekend

en: User
af: Gebruiker

en: Created
af: Geskep

en: Create
af: Skep

en: Never
af: Nooit

en: Show
af: Vertoon

en: Arabic
af: Arabies

en: English
af: Engels

en: French
af: Frans

en: Italian
af: Italiaans

en: Korean
af: Koreaans

en: Dutch
af: Nederlands

en: Finnish
af: Fins

en: German
af: Duits

en: Hungarian
af: Hongaars

en: Romanian
af: Romeens

en: Russian
af: Russies

en: Turkish
af: Turks

en: Lithuanian
af: Lituaniaans
