XMPP Framework (6.x-1.0) - en to ast translation catalogue (23 entries)

en: Save configuration
ast: Guardar configuración

en: Reset to defaults
ast: Valores predefiníos

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Subject
ast: Asuntu

en: Remove
ast: Desaniciar

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Date
ast: Data

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome

en: Add
ast: Amestar

en: Unknown
ast: Desconocíu

en: User
ast: Usuariu

en: Created
ast: Fechu

en: Create
ast: Crear

en: Never
ast: Nunca

en: General
ast: Xeneral

en: Show
ast: Amosar

en: Arabic
ast: Árabe

en: English
ast: Inglés

en: French
ast: Francés

en: Italian
ast: Italianu

en: Korean
ast: Coreanu
