XMPP Framework (6.x-1.0) - en to fi translation catalogue (44 entries)

en: Save configuration
fi: Tallenna asetukset

en: Reset to defaults
fi: Palauta oletukset

en: Delete
fi: Poista

en: Subject
fi: Aihe

en: Remove
fi: Poista

en: Action
fi: Toiminto

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Date
fi: Päivämäärä

en: The configuration options have been saved.
fi: Asetusten muutokset tallennettu.

en: Settings
fi: Asetukset

en: Name
fi: Nimi

en: Add
fi: Lisää

en: The configuration options have been reset to their default values.
fi: Asetukset on palautettu oletusarvoihinsa.

en: Unknown
fi: Tuntematon

en: User
fi: Käyttäjä

en: Created
fi: Luotu

en: Create
fi: Luo

en: Never
fi: Ei koskaan

en: Start Date
fi: Alkamispäivä

en: End Date
fi: Päättymispäivä

en: General
fi: Yleiset asetukset

en: Messaging
fi: Yksityisviestit

en: Show
fi: Näytä

en: Arabic
fi: arabia

en: English
fi: englanti

en: French
fi: ranska

en: Italian
fi: italia

en: Korean
fi: korea

en: User Profile
fi: Käyttäjäprofiili

en: Relationships
fi: Suhteet

en: relationships
fi: suhteet

en: Join
fi: Liity

en: Client
fi: Asiakas

en: Available
fi: Saatavilla

en: Dutch
fi: hollanti

en: Finnish
fi: suomi

en: German
fi: saksa

en: Hungarian
fi: unkari

en: Romanian
fi: romania

en: Russian
fi: venäjä

en: Turkish
fi: turkki

en: Synchronize
fi: Synkronoi

en: Lithuanian
fi: liettua
