XMPP Framework (6.x-1.0) - en to km translation catalogue (34 entries)

en: Save configuration
km: រក្សាទុក​ការ​កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: Reset to defaults
km: កំណត់​​ទៅ​លំនាំ​ដើម​ឡើង​វិញ

en: Delete
km: លុប

en: Subject
km: ប្រធាន​បទ​

en: Remove
km: យកចេញ

en: Action
km: អំពើ

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: The configuration options have been saved.
km: បាន​រក្សាទុក​ជម្រើស​ការ​កំណត់រចនាសម្ព័ន្ធ ។

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Add
km: បន្ថែម

en: The configuration options have been reset to their default values.
km: ជម្រើស​កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ​ត្រូវ​បាន​កំណត់​​ទៅ​ជា​តម្លៃ​លំនាំ​ដើម​​ឡើង​វិញ ។

en: Unknown
km: មិន​ស្គាល់

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Create
km: បង្កើត

en: Never
km: កុំ

en: General
km: ទូទៅ​

en: Show
km: បង្ហាញ

en: Arabic
km: អារ៉ាប់

en: English
km: អង់គ្លេស

en: French
km: បារាំង

en: Italian
km: អ៊ីតាលី

en: Korean
km: កូរ៉េ

en: Dutch
km: ហុល្លង់

en: Finnish
km: ហ្វាំងឡង់

en: German
km: អាល្លឺម៉ង់

en: Hungarian
km: ហុងគ្រី

en: Romanian
km: រូម៉ានី

en: Russian
km: រុស្ស៊ី

en: Turkish
km: ទួរគី

en: Lithuanian
km: លីទុយអានី
