XMPP Framework (6.x-1.0) - en to mg translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
mg: Tehirizo ny fanovana

en: Reset to defaults
mg: Avereno hatramin'ny voalohany

en: Delete
mg: Fafaina

en: Subject
mg: Lohahevitra

en: Remove
mg: Esory

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia

en: User
mg: Mpampiasa

en: English
mg: Anglisy
