XMPP Framework (6.x-1.0) - en to os translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
os: Сохранить настройки

en: Reset to defaults
os: Разæдрыуæттæм раздæх

en: Delete
os: Аппар

en: Subject
os: Темæ

en: Remove
os: Схаф

en: Action
os: Архайд

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Date
os: Датæ

en: The configuration options have been saved.
os: Амонæнтæ фыст сты.

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Name
os: Ном

en: Add
os: Бафтау
