XMPP Framework (6.x-1.0) - en to pa translation catalogue (12 entries)

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Subject
pa: ਵਿਸ਼ਾ

en: Yes
pa: ਹਾਂ

en: No
pa: ਨਹੀਂ

en: Date
pa: ਮਿਤੀ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: User
pa: ਯੂਜ਼ਰ

en: Arabic
pa: ਅਰਬੀ

en: English
pa: ਅੰਗਰੇਜ਼ੀ

en: French
pa: ਫਰੈਂਚ

en: Dutch
pa: ਡੱਚ

en: German
pa: ਜਰਮਨ
