XMPP Framework (6.x-1.0) - en to si translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
si: සැකැස්ම සුරක්ෂිතකරන්න

en: Reset to defaults
si: පෙරනිමිති සදහා නැවත සකසන්න.

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Subject
si: කාරණය

en: Remove
si: ඉවත් කරන්න

en: Date
si: දිනය

en: Name
si: නම

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා
