XMPP Framework (6.x-1.0) - en to sl translation catalogue (26 entries)

en: Save configuration
sl: Shrani nastavitve

en: Reset to defaults
sl: Povrni na privzeto

en: Delete
sl: Izbriši

en: Subject
sl: Zadeva

en: Remove
sl: Odstrani

en: Action
sl: Akcija

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Date
sl: Datum

en: The configuration options have been saved.
sl: Konfiguracijske možnosti so bile shranjene.

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: Add
sl: Dodaj

en: The configuration options have been reset to their default values.
sl: Konfiguracijske možnosti so bile postavljene na nihove privzete vrednosi

en: Unknown
sl: Neznan

en: User
sl: Uporabnik

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Never
sl: Nikoli

en: General
sl: Splošno

en: Show
sl: Prikaži

en: Arabic
sl: Arabščina

en: English
sl: Angleščina

en: French
sl: Francoščina

en: Italian
sl: Italijanščina

en: Korean
sl: Korejščina

en: Lithuanian
sl: Litvanščina
