XMPP Framework (6.x-1.0) - en to sq translation catalogue (32 entries)

en: Save configuration
sq: Ruaj konfigurimin

en: Reset to defaults
sq: Kthe në vlerat e prezgjedhura

en: Delete
sq: Fshij

en: Subject
sq: Subjekti

en: Remove
sq: Hiq

en: Action
sq: Veprimi

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Date
sq: Data

en: The configuration options have been saved.
sq: Opsionet e konfigurimit u ruajtën.

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: The configuration options have been reset to their default values.
sq: Opsionet e konfigurimit u kthyen në vlerat e tyre të prezgjedhura.

en: Unknown
sq: Nuk njihet

en: User
sq: Përdoruesi

en: Created
sq: Krijuar

en: Create
sq: Krijo

en: Never
sq: Asnjëherë

en: Show
sq: Shfaq

en: Arabic
sq: Arabe

en: English
sq: Anglisht

en: French
sq: Frengjisht

en: Italian
sq: Italisht

en: Korean
sq: Koreane

en: Dutch
sq: Hollandeze

en: Finnish
sq: Finlandeze

en: German
sq: Gjermanisht

en: Hungarian
sq: Hungarisht

en: Romanian
sq: Rumanisht

en: Russian
sq: Rusisht

en: Turkish
sq: Turqisht

en: Lithuanian
sq: Lituaniane
