XMPP Framework (6.x-1.0) - en to sk translation catalogue (44 entries)

en: Save configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: Reset to defaults
sk: Znovunastaviť predvolené hodnoty

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Subject
sk: Predmet

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Action
sk: Akcia

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Date
sk: Dátum

en: The configuration options have been saved.
sk: Nastavenia konfigurácie boli uložené.

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: Add
sk: Pridať

en: The configuration options have been reset to their default values.
sk: Nastavenie konfigurácie bolo znovu nastavené do predvoleného stavu.

en: Unknown
sk: Neznámy

en: User
sk: Používateľ

en: Created
sk: Vytvorené

en: Create
sk: Vytvoriť

en: Never
sk: Nikdy

en: Start Date
sk: Dátum začatia

en: End Date
sk: Dátum ukončenia

en: General
sk: Všeobecné

en: Messaging
sk: Správy

en: Show
sk: Zobraziť

en: Arabic
sk: Arabčina

en: English
sk: Angličtina

en: French
sk: Francúzština

en: Italian
sk: Taliančina

en: Korean
sk: Kórejčina

en: User Profile
sk: Profil používateľa

en: Relationships
sk: Vzťahy

en: relationships
sk: vzťahy

en: both
sk: obidva

en: Available
sk: Dostupné

en: Dutch
sk: Holandčina

en: Finnish
sk: Fínčina

en: German
sk: Nemčina

en: Hungarian
sk: Maďarčina

en: Romanian
sk: Rumunčina

en: Russian
sk: Ruština

en: Turkish
sk: Turečtina

en: No relationships were found
sk: Neboli nájdené žiadne vzťahy

en: No xmpp relationships were found
sk: Neboli nájdené žiadne xmpp vzťahy

en: Lithuanian
sk: Litovčina
