XMPP Framework (6.x-1.0) - en to th translation catalogue (24 entries)

en: Save configuration
th: บันทึกค่า

en: Reset to defaults
th: กลับไปใช้ค่าเริ่มต้น

en: Delete
th: ลบ

en: Remove
th: เอาออก

en: Action
th: แอคชั่น

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Date
th: วันที่

en: The configuration options have been saved.
th: บันทึกการตั้งค่าแล้ว

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Add
th: เพิ่ม

en: The configuration options have been reset to their default values.
th: คืนการตั้งค่ากลับเป็นค่าปริยายแล้ว

en: Unknown
th: ไม่รู้

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Create
th: สร้าง

en: Never
th: ไม่เคย

en: Start Date
th: วันที่เริ่มต้น

en: End Date
th: วันที่สิ้นสุด

en: General
th: ทั่วไป

en: Show
th: แสดง

en: Relationships
th: ความสัมพันธ์

en: relationships
th: ความสัมพันธ์

en: Available
th: อนุญาตให้สอบเมื่อ

en: Synchronize
th: ซิงโครไนส์
