XMPP Framework (6.x-2.0) - en to br translation catalogue (6 entries)

en: Delete
br: Dilemel

en: Subject
br: Danvez

en: Yes
br: Ya

en: No
br: Nann

en: Password
br: Ger-tremen

en: Settings
br: Arventennoù
