XMPP Framework (6.x-2.0) - en to cs translation catalogue (41 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Content
cs: Obsah

en: Subject
cs: Předmět

en: Remove
cs: Odstranit

en: Action
cs: Akce

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Date
cs: Datum

en: Message
cs: Zpráva

en: Password
cs: Heslo

en: Settings
cs: Nastavení

en: Name
cs: Jméno

en: Add
cs: Přidat

en: Unknown
cs: Neznámý

en: User
cs: Uživatel

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Create
cs: Vytvořit

en: Fields
cs: Pole

en: Start Date
cs: Datum začátku

en: End Date
cs: Datum konce

en: General
cs: Obecné

en: Operation
cs: Operace

en: Arabic
cs: Arabsky

en: English
cs: Anglicky

en: French
cs: Francouzsky

en: Italian
cs: Italsky

en: Spanish
cs: Španělsky

en: Korean
cs: Korejsky

en: Relationships
cs: Vztahy

en: relationships
cs: vztahy

en: Join
cs: Připojit se

en: both
cs: oba

en: Available
cs: K dispozici

en: Dutch
cs: Holandsky

en: Finnish
cs: Finsky

en: German
cs: Německy

en: Hungarian
cs: Maďarsky

en: Romanian
cs: Rumunsky

en: Russian
cs: Rusky

en: Turkish
cs: Turecky

en: Synchronize
cs: Synchronizovat
